Strona domowa arrow Nasze propozycje
Nasze propozycje Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
14.05.2011.
Jesteśmy "raczkującym" stowarzyszeniem, jednak mamy ambitne plany. Chcemy na wiele sposobów dowiadywać się o życiu społecznym, ale także przekazywać tą wiedzę innym. Realizować to chcielibyśmy poprzez:
-spotkania z o ludźmi życia publicznego
-debaty
-dyskusję
-konkursy
-koła zainteresowań
-spotkania młodzieży
-wspracie i współpraca z Młodzieżowymi Radami: Miasta i Powiatu oraz wiele innych
Jeśli macie inne propozycję prosimy o kontakt :)