Strona domowa arrow Jak do nas dołączyć?
Jak do nas dołączyć? Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
14.05.2011.
Pewnie zastanawiasz się jak do nas dołączyć...:)Jest to banalnie proste.
 
Wystarczy wypełnić niżej prezentowaną deklarację członkowską (którą należy pobrać w zakładce Pliki/Pobierz. Należy przesłać ją na adres stowarzyszenia lub adres mailowy(w tym wypadku podpis złożony może być podczas spotkania). 
 

Deklaracja członkowska

      Ja, niżej podpisany(a) ………………………………...…………………………………
proszę o przyjęcie mnie w poczet członków Stowarzyszenia „Wiedzieć Więcej” z siedzibą w Dąbrowie Tarnowskiej.
      Oświadczam, że znane mi są postanowienia statutu, cele i zadania Stowarzyszenia. Jednocześnie zobowiązuje się do ich przestrzegania, aktywnego uczestnictwa w działalności Stowarzyszenia i sumiennego wypełniania uchwał władz, a nadto strzec godności członka Stowarzyszenia.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez „Wiedzieć Więcej” w celach związanych z działalnością statutową Stowarzyszenia. Przysługuje mi prawo wglądu w te dane, ich poprawiania lub uzupełniania.

Miejscowość…………………………………. Dnia……………………………………………

………………………………………………

/własnoręczny podpis/

Dane osobowe: (prosimy wypełniać czytelnie drukowanymi literami)
Nazwisko i imiona:.............................................................................................    
Data i miejsce urodzenia:..................................................................................   
Adres zamieszkania:.........................................................................................    
Telefon:.............................................................................................................    
E-mail:..............................................................................................................    


 
Zmieniony ( 15.05.2011. )
 

Znane osoby o WW - Migawki

"Chcę pogratulować Państwu decyzji o zaangażowaniu się w budowę społeczeństwa obywatelskiego w Polsce. Utworzenie stowarzyszenia "Wiedzieć Więcej" wymagało dużego nakładu pracy i energii. Cieszę się że macie Państwo dalsze ambitne plany i że postanowiliście poświęcić swój czas działalności społecznej."

 

Zbigniew Ziobro

europoseł

 

Krótko o nas

Minęło już ponad 20 lat od momentu odzyskania przez Polskę pełnej suwerenności. Przez te lata w naszym kraju zaszło wiele zmian, są to w większości zmiany na lepsze. Poszerzyła się wiedza i świadomość obywatelska Polaków, którzy wychodzili z cienia i szarości komunizmu. Wolność słowa i wypowiedzi pozwala na wyrażanie swoich opinii, przekazywania wiedzy innym i działania na rzecz społeczeństwa, nie tylko urzędowo i pod przymusem ale przede wszystkim poprzez stowarzyszanie się w różnych formach organizacji obywatelskiej. Wielu z nas odczuwa potrzebę służby publicznej. Wśród nich jesteśmy my. Młodzież z Liceum z Dąbrowy Tarnowskiej. Chcemy poszerzać swoją wiedzę dotyczącą życia społecznego, ale także naszym celem jest aby wiedza ta dostępna była dla wszystkich zainteresowanych dlatego też powołaliśmy Stowarzyszenie „Wiedzieć Więcej”, jako przedsięwzięcie obywatelskie do którego przyłączenia zachęcamy.

Wiedzieć Więcej Facebook

">