Wyniki konkursu u UE Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
23.05.2013.

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu Konkursu wiedzy o Parlamencie Europejskim                     i prawach obywatela w Unii Europejskiej,  ze szkół ponadgimnazjalnych województwa małopolskiego :

1.      Marcin Fiszer  – Zespół Szkół Ogólnokształcących  im. Jana Długosza w Nowym Sączu,

2.      Aleksandra Gwiżdż – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Suchej Beskidzkiej,

3.      Radosław Mikulski  – IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Tarnowie,

4.      Marta Rzeźnik – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy - Zdroju,

5.      Michał Sojka  – I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej,

6.      Mateusz Tokarz – Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Muszynie,

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu Konkursu wiedzy o Parlamencie Europejskim                     i prawach obywatela w Unii Europejskiej,  ze szkół gimnazjalnych powiatu dąbrowskiego:

Justyna Zawalska –  31 pkt. Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego           w Oleśnie

Angelika Twaróg  –  29 pkt. Gimnazjum im. Bohaterów Września w Szczucinie

Wojciech Węgiel – 29 pkt. Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego                   w Oleśnie

Mateusz Banaś  28 pkt. – Gimnazjum nr 2 w Luszowicach

Gabriela Podkówka – 28 pkt. Gimnazjum im. Bohaterów Września w Szczucinie

Gabriela Liguz – 26 pkt. Gimnazjum im. Bohaterów Września w Szczucinie

Karolina Wolak – 26pkt. Gimnazjum im. Bohaterów Września w Szczucinie

Dominika Oleksy – 25 pkt. Gimnazjum im. Bohaterów Września w Szczucinie

Jarosław Foder – 25 pkt. Gimnazjum im. Bohaterów Września w Szczucinie

Klaudia Kmiecik – 25 pkt. Gimnazjum im. Bohaterów Września w Szczucinie

Gratulujemy i życzymy sukcesów w II etapie konkursu !

Zmieniony ( 23.05.2013. )