Strona domowa arrow Co znane osoby sądzą o stowarzyszeniu WW?
O nas

"Pomysł powstania stowarzyszenie bardzo mi imponuje. Uważam że młodzie ludzie powinni poszerzać swoje horyzonty, a  jest to wspaniała sprawa właśnie do tego, żeby oprócz swoich podstawowych zajęć, związanych z nauka i szkołą, wy właśnie to czynicie. I myślę że doświadczenie jakiego nabieracie działając w tym stowarzyszeniu bardzo w życiu wam pomoże. Jestem w stanie popierać w przyszłości różne inicjatywy."

Jadwiga Kusior

dyr. Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej

 

"Bardzo wysoko cenię stowarzyszenie Wiedzieć Więcej. Przyklaskuje takim inicjatywom. Ja sobie stawiam taki cel i myślę że podobnie jest w przypadku stowarzyszenia Wiedzieć Więcej, żeby młodzi ludzie bardziej aktywnie żyli, aby lepiej wykorzystywali każdą chwilę swojego życia, też życia społecznego. Ja się przyglądałem młodym ludziom którzy prowadzili debatę polityczną, czynili to bardzo profesjonalnie i wielu osobom można by pokazać za wzór ich swobodę i wyczucie sceny. Bardzo pozytywnie to oceniam. Jak to mówią "czapki z głów"."

 

Paweł Chojnowski

dyr. Dąbrowskiego Domu Kultury

 

"Ja gratuluje stowarzyszenia "Wiedzieć Więcej". Super inicjatywa. Jest to fajnie ujęte: wiedzieć więcej, to jest cel młodego człowieka. Nawet myślę że nawiązujecie do "Ody do młodości" Adama Mickiewicza. To jest piękne. Młodzi muszą angażować się w życie społeczno-polityczne. Nabierać doświadczenia. Uczyć się myślenia na te tematy."

 

Józef Rojek

Poseł RP

 

"Pomysł który tutaj zrodził się w Dąbrowie Tarnowskiej jest ewenementem, stworzenie stowarzyszenia który ma zajmować się  kreowaniem, pogłębianiem wiedzy, jest to na pewno nowość. Dotychczas ja nie miałem sposobności z tego typu koncepcją pomysłu, który jest realizowany rzetelnie, sumiennie i naprawdę może się podobać. Wierzę że w innym miejscowościach powstawać będą podobne inicjatywy, które są bardzo pomocne."

 

Piotr Sak

Radny Sejmiku woj. małopolskiego

 

"Chcę pogratulować Państwu decyzji o zaangażowaniu się w budowę społeczeństwa obywatelskiego w Polsce. Utworzenie stowarzyszenia "Wiedzieć Więcej" wymagało dużego nakładu pracy i energii. Cieszę się że macie Państwo dalsze ambitne plany i że postanowiliście poświęcić swój czas działalności społecznej."

 

Zbigniew Ziobro

europoseł

 

 

 

Znane osoby o WW - Migawki

"Pomysł który zrodził się w Dąbrowie Tarnowskiej jest ewenementem. Stworzenie młodzieżowego stowarzyszenia które zajmuje się pogłębianiem wiedzy i świadomości obywatelskiej, jest niewątpliwie nowością. Dotychczas nie miałem sposobności spotkać się z tego typu pomysłem i inicjatywą młodych, tym bardziej, iż projekt jest realizowany rzetelnie, sumiennie i naprawdę może się podobać. Wierzę że w innym miejscowościach powstawać będą podobne inicjatywy. "

 

Piotr Sak

Radny Sejmiku woj. małopolskiego

 

Krótko o nas

Minęło już ponad 20 lat od momentu odzyskania przez Polskę pełnej suwerenności. Przez te lata w naszym kraju zaszło wiele zmian, są to w większości zmiany na lepsze. Poszerzyła się wiedza i świadomość obywatelska Polaków, którzy wychodzili z cienia i szarości komunizmu. Wolność słowa i wypowiedzi pozwala na wyrażanie swoich opinii, przekazywania wiedzy innym i działania na rzecz społeczeństwa, nie tylko urzędowo i pod przymusem ale przede wszystkim poprzez stowarzyszanie się w różnych formach organizacji obywatelskiej. Wielu z nas odczuwa potrzebę służby publicznej. Wśród nich jesteśmy my. Młodzież z Liceum z Dąbrowy Tarnowskiej. Chcemy poszerzać swoją wiedzę dotyczącą życia społecznego, ale także naszym celem jest aby wiedza ta dostępna była dla wszystkich zainteresowanych dlatego też powołaliśmy Stowarzyszenie „Wiedzieć Więcej”, jako przedsięwzięcie obywatelskie do którego przyłączenia zachęcamy.

Wiedzieć Więcej Facebook

">