Strona domowa arrow Co znane osoby sądzą o stowarzyszeniu WW?
O nas

"Pomysł powstania stowarzyszenie bardzo mi imponuje. Uważam że młodzie ludzie powinni poszerzać swoje horyzonty, a  jest to wspaniała sprawa właśnie do tego, żeby oprócz swoich podstawowych zajęć, związanych z nauka i szkołą, wy właśnie to czynicie. I myślę że doświadczenie jakiego nabieracie działając w tym stowarzyszeniu bardzo w życiu wam pomoże. Jestem w stanie popierać w przyszłości różne inicjatywy."

Jadwiga Kusior

dyr. Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej

"Bardzo wysoko cenię stowarzyszenie Wiedzieć Więcej. Przyklaskuje takim inicjatywom. Ja sobie stawiam taki cel i myślę że podobnie jest w przypadku stowarzyszenia Wiedzieć Więcej, żeby młodzi ludzie bardziej aktywnie żyli, aby lepiej wykorzystywali każdą chwilę swojego życia, też życia społecznego. Ja się przyglądałem młodym ludziom którzy prowadzili debatę polityczną, czynili to bardzo profesjonalnie i wielu osobom można by pokazać za wzór ich swobodę i wyczucie sceny. Bardzo pozytywnie to oceniam. Jak to mówią "czapki z głów"."

Paweł Chojnowski

dyr. Dąbrowskiego Domu Kultury

"Ja gratuluje stowarzyszenia "Wiedzieć Więcej". Super inicjatywa. Jest to fajnie ujęte: wiedzieć więcej, to jest cel młodego człowieka. Nawet myślę że nawiązujecie do "Ody do młodości" Adama Mickiewicza. To jest piękne. Młodzi muszą angażować się w życie społeczno-polityczne. Nabierać doświadczenia. Uczyć się myślenia na te tematy."

Józef Rojek

Poseł RP

"Pomysł który tutaj zrodził się w Dąbrowie Tarnowskiej jest ewenementem, stworzenie stowarzyszenia który ma zajmować się  kreowaniem, pogłębianiem wiedzy, jest to na pewno nowość. Dotychczas ja nie miałem sposobności z tego typu koncepcją pomysłu, który jest realizowany rzetelnie, sumiennie i naprawdę może się podobać. Wierzę że w innym miejscowościach powstawać będą podobne inicjatywy, które są bardzo pomocne."